Seznam členů asociace

Členství jejichž jméno je uvozeno *) musí být ještě schváleno Valnou hromadou,

aby mohli uplatnit hlasovací právo dle stanov. 

Příjmení, Jméno

Sportovní klub

Baborová Zlata TJ Lokomotiva Teplice
BÁBÍČEK Marek Sportovní šerm Zlín
Balkó Štefan, PhDr. Sportovní šerm Ústí nad Labem
Belcredi Vlček Martin TJ Sokol Brno-Židenice
Biebl Karel TJ Lokomotiva Teplice
Bodó Jiří, Bc. Slavoj Litoměřice, Loko Teplice, Baník Most
BUKOVSKÝ Marek Sportovní šerm Zlín
Cimler Čestmír Bohemians Praha
Cimlerová Zuzana Sokol Vršovice
Cimpa Miroslav Lokomotiva Plzeň
Čehák Petr Orel Hradec Králové
Čižmář Luděk, Ing. Sokol Brno I
Doležal Bohuslav AMU Praha
DROZD Robert Sportovní šerm Zlín
DŘÍMAL Zdeněk Sportovní šerm Zlín
Fojta Pavel, JUDr. Sokol Brno I.
Frančík Jaroslav, Ing Šerm Ostrava
Havrdová Kateřina Lokomotiva Plzeň
HLUCHÁ Silvie Sportovní šerm Zlín
HŮTA Karel Sportovní šerm Zlín
HYNEK Zdeněk Sportovní šerm Zlín
HŘIB Martin Sportovní šerm Zlín
Chmela Vít, ing. Sokol Brno 1
Chren Dominik, Ing. Bohemians Praha
Ivančo Alexandr Sportovní šerm Ústí nad Labem
Jakeš Jiří TJ Lokomotiva Teplice
Jakešová Blanka Sportovní šerm Zlín
Jindra Jan Dukla Praha
Jílek Jaroslav Lokomotiva Plzeň
KOKOVIKHIN Oleg Orel Hradec Králové
KOT Ondřej Sportovní šerm Zlín
*) Kouba Jiří Sekond Praha
Koutný Hynek Sokol Brno I
Krejčiřík Mojmír, Ing Sokol Brno I
Křížek Leonid Český šermířský klub RIEGEL
Křížová Ivana TJ Bohemians Praha
Kučera Jan TJ Karlovy Vary
Látal Martin Sokol Štenberk
LÍSKOVEC Petr TJ BANÍK MOST
Liška Roman Slavoj Český Těšín
Maloň Zdeněk Sportovní šerm Zlín
Mensdorff Jan TJ Bohemians Praha
Milisderfer Petr Sokol Vršovice
Navrátil Eduard Sportovní šerm Zlín
Navrátil Vít Orel Hradec Králové
Nohava Jaroslav TJ Sokol Brno-Židenice
Opavský Ilja Sportovní šerm Zlín
OPRAVIL Bohuslav Sportovní šerm Zlín
Pavel Petr Orel Hradec Králové
Pekárek Jiří Sportovní šerm Zlín
Pekárková Marta Sportovní šerm Zlín
PELC Norbert Sportovní šerm Zlín
Peštál Milan Sokol Brno I
Praveček Karel, Ing. Sokol Brno I
Pryl Dobromil Sokol Vršovice
Ryneš František, Ing.Bc. Sokol Brno I
SALAJKA Pavel Sportovní šerm Zlín
Sedlák Arnošt, ing.p.m. Sokol Židenice
Schindler Robert ASPV SK ZLÍN
SCHLIBENER Zdeněk Bohemians Praha
Stražnická Jana ASPV SK ZLÍN
Slunský Petr Sokol Brno I
Stádníková Marcela TJ Bělá pod Bezdězem
Střítezský Petr VŠTJ Ekonom Praha
Studený František TJ Sokol Brno-Židenice
Svoboda Ivo, Ing. VŠTJ Fakulta stavební Praha
Svoboda Tomáš USK Praha
Šolc Josef ČŠK Riegel Praha
Šolc Michal ČŠK Riegel Praha
ŠŮSTKOVÁ Marie Sportovní šerm Zlín
Traubová Taťána Sportovní šerm Zlín
TRAUB Zdeněk Sportovní šerm Zlín
Váhala Bohumír KŠ SK Zlín
Vajda Radim ASPV SK ZLÍN
Valkovič Martin SC Praha
VRLA Martin Sportovní šerm Zlín
WILKA Jiří Sportovní šerm Zlín
Zapadlo Richard Orel Hradec Králové
Zaschke Pavel TJ Lokomotiva Teplice
 
Fencing Veteran Club Commity asociation